Co zrobić aby dziewczynie na mnie zależało?

W życiu każdego faceta prędzej czy później nastanie taki moment, że dziewczyna, na której mu zależy, będzie luźno podchodziła do takiej relacji. Co zrobić, żeby ta sytuacja uległa zmianie? W jaki sposób sprawić, żeby jej również zaczęło na Tobie zależeć? Przygotowaliśmy klika porad, które skutecznie powinny poradzić sobie z tym problemem.

Zobacz więcej na: https://nicstraconego.pl/

Nie narzucaj się

Najgorsze co możesz zrobić na samym początku, to bycie nachalnym. Kobiety są tak skonstruowane, że odpycha je od facetów, którzy się im narzucają. Nie wydzwaniaj więc do niej co godzinę i nie zasypuj jej masą wiadomości. A co gorsza nie miej do niej pretensji, że nie odebrała telefonu lub od razu nie odpisała. Działa to również w drugą stronę. Nie możesz być na każdej jej zawołanie. Dlatego nie chwytaj od razu za telefon, gdy usłyszysz dźwięk dzwonka lub sygnał nadchodzącej wiadomości. Pokaż jej, że masz własne życie i nie jesteś na każde jej zawołanie.

Nie zanudzaj jej

Kobiety nie nawidzą przewidywalnych gości oraz takich, którzy od razu wykładają wszystko na ławę. Nie zanudzaj jej więc opowieściami o swoim hobby albo o swoich najlepszych kumplach. Na to przyjdzie jeszcze pora, kiedy ona się w to wszystko wkręci. Nie mów jej również na każdym kroku jaka jest piękna i że śni Ci się po nocach. Zapewne słyszy takie teksty każdego dnia od wielu facetów i przestała już na nie reagować.

Pozwól jej mówić

Musisz być uważnym słuchaczem. Kobiety uwielbiają mówić i żaden facet nie jest tego w stanie zmienić. Dlatego pozwól jej prowadzić rozmowę, skup się na tematach, które ją interesują. Słuchanie o jej najlepszych przyjaciółkach nie jest może najprzyjemniejszą formą spędzania czasu, jednak sprawi, że kobieta spojrzy na Ciebie łaskawszym okiem. Musisz jednak słuchać uważnie i zapamiętywać co do Ciebie mówi.

Nie zasypuj jej od razu prezentami

Dziewczyny uwielbiają prezenty. To jest niezaprzeczalny fakt. Wiele z nich przyzwyczaiło się do tego, że od samego początku są nimi zasypywane przez facetów. Nie tędy droga. Gdy chcesz, żeby dziewczynie na Tobie zależało nie możesz być od razu św. Mikołajem. Pamiętaj, że ani uczuć, ani zainteresowania się nie kupuje. Jeżeli już koniecznie chcesz jej coś wręczyć, to niech to będzie coś nietypowego, czego nigdy by się nie spodziewała.

Zaintryguj ją czymś

Kobiety uwielbiają intrygujących mężczyzn. Nie myl tylko tego z irytującymi. Musisz wyróżnić się od konkurencji. Powiedz jej coś, czego w życiu by się nie spodziewała. Napisz taką wiadomość, której nie napisałby jej żaden z adoratorów. Dzięki temu dłużej będzie o Tobie myślała i będzie starała się dojść do tego, dlaczego taki jesteś. A to zwiększy Twoje szanse na zdobycie jej serca.

Bądź pewny siebie

Jeżeli uda Ci się namówić ją na spotkanie, to musisz przejąć nad tym inicjatywę. Możesz oczywiście delikatnie zapytać co chciałaby robić, jednak gdy powie, że najlepsze będzie kino, to sam zadbaj o wybranie filmu. Podobnie jest z wyborem restauracji czy trasy spaceru. Kobiety lubią jak w takich kwestiach rządzi mężczyzna i to on podejmuje ważne decyzje.

Pokaż jej, że masz własne życie

Musisz pokazać kobiecie, że potrafisz bez niej żyć. Jeżeli więc nie ma czasu na spotkanie, to nie rozpaczaj nad tym, tylko umów się z kumplami na piwo lub skup się na swoim hobby. Gdy będzie chciała się z Tobą umówić, to czasami jej odmów, tłumacząc, że musisz w tym czasie zrobić coś innego. Pokażesz jej przez to, że cały świat nie kręci się wokół niej, więc będzie jej zależało na tym, żeby to zmienić. Dzięki temu szybciej się do Ciebie zbliży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *