FireAds – globalna sieć afiliacyjna

Krążąc po internecie w poszukiwaniu skutecznej sieci afiliacyjnej bierzesz pod uwagę wiele czynników: stawki, support, dostępność ofert ale czy zastanawiasz się również nad tym czy sieć afiliacyjna jest globalna? Wbrew pozorom staje się to nieodzownym elementem pod względem zarabiania na programach partnerskich. Czym tak właściwie jest globalna sieć afiliacyjna i dlaczego jest to tak ważne?

Globalna sieć afiliacyjna standardem wśród programów partnerskich

To czy program jest globalny powinniśmy się upewnić na samym początku. Jest to ważne z wielu względów. Wyobraź sobie sytuację, gdzie prowadzisz serwis poświęcony nowinkom z Twojego miasta. Zapewne wielu Polaków interesuje to co nowego dzieje się w ich mieście.. jednak uświadom sobie jak wielu Polaków może znajdować się poza granicami Polski. Co wtedy? Jeśli kampania jest globalna, to sprawia to, że użytkownik trafia na odpowiednią stronę, dokonuje rejestracji lub zakupu a Ty masz leada.

Czarny scenariusz? Korzystasz z sieci, która nie ma globalnych ofert, na Twoją stronę wchodzą osoby, które wyjechały do innego kraju przez co tracisz możliwości zarabiania. Nie brzmi to w żadnym wypadku dobrze.

Globalna sieć afiliacyjna doda Ci skrzydeł

Zarabiając w globalnej sieci afiliacyjnej możesz rozwinąć skrzydła i na swoim portalu umieszczać nie tylko informacje dla Polaków, ale dla osób z całego świata – co za tym idzie? Różnorodność ruchu sprawia, że w pewnym czasie staje się kulą śnieżną. Ponadto stawki w innych, bogatych Państwach są o wiele lepsze. Wniosek? Pora zacząć zarabiać w globalnej sieci afiliacyjnej – FireAds!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *