Jak odzyskać dziewczynę po długim czasie?

Odeszła… minął już miesiąc. To całkiem długo jak na to, że nie potrafiłeś bez niej żyć, prawda? Dalej jest Ci ciężko i nie możesz się pozbierać? Nic dziwnego, to naturalne zjawisko tęsknoty potrafi nieźle uprzykrzyć życie. Tylko co zrobić, żeby do Ciebie wróciła? Pewnie codziennie prześladują Cię nurtujące pytania i nie do końca możesz znaleźć na nie odpowiedź. Miesiąc to dużo, owszem. Pewne sprawy zmieniły się nieodwracalnie, ale na pewno nie wszystko jest stracone i istnieje jeszcze szansa dla Was. Skupmy się na tym, co dał ten miesiąc i jakie kroki możesz jeszcze podjąć.

Więcej informacji na: https://nicstraconego.pl/

⇒ Skończ myśleć, że nic nie zrobiłeś

Jeśli jeszcze nie doszło do Ciebie, że ludzie tak po prostu się nie rozstają, ten moment jest właściwy, abyś przemyślał swoje zachowanie. Nie od razu Rzym zbudowano, dlatego wiedz, iż masz jeszcze szansę na zmianę. Nie chodzi tu o to, abyś przefarbował włosy, czy wydepilował klatę. Popracuj nad swoimi cechami osobowościowymi, które sprawiały, że między Wami była napięta lub niezręczna atmosfera. Może byłeś za bardzo zazdrosny albo spędzałeś z nią mniej czasu niż ze swoimi kumplami?

⇒ Miesiąc nieodzywania się działa na Twoją korzyść

Tak właśnie jest. Miesiąc ciszy pozwala oczyścić powietrze od negatywnych wibracji. W tym czasie Twoja eks ma możliwość zatęsknić za Tobą. Nawet gdy rozstanie było burzliwe, uwierz… po takim czasie rzadko kto myśli o samych przykrych sytuacjach. Po pewnym czasie od rozstania w głowie pojawiają się również te szczęśliwe chwile. Tylko nie popełniaj błędu typu… nie mogę dać jej zapomnieć o sobie. W taki sposób nie zachęcisz  jej do powrotu, wręcz odwrotnie. Nagabywanie nie jest w modzie.

⇒ Subtelnie przypomnij o sobie 

Ażeby serce Twojej byłej dziewczyny mogło jeszcze szybciej zabić na wieść o Tobie, przypomnij się delikatnie, że gdzieś tam jesteś. Wszystko z pewnym umiarem, np. dodaj zdjęcie na Facebooka czy innym portal, na którym ona się znajduje lub szepnij jakieś dobre słówko o niej do znajomych, którzy z pewnością przekażą Twojej eks świeże nowinki. Oczywiście lepiej, abyś przypomniał o sobie w pozytywny sposób, przedstawiający Twoje dobre strony, np. czytasz ciekawe książki lub grasz z przyjaciółmi w tenisa. Wystrzegaj się dodawania zdjęć z imprez, na których świetnie się bawisz po Waszym rozstaniu… to zdecydowanie obrzydzi jej powrót do Ciebie.

⇒ Działaj długofalowo

Nie łatwo wypracować długoterminowe zmiany. Jednakże skoro chcesz ją odzyskać, to chyba warto trochę się przyłożyć, no nie? Zależy Ci na niej bardzo i już wiesz, co doprowadziło do rozpadu Waszego związku. Teraz pora, abyś skoncentrował się na swoich niechlubnych zachowaniach i drażniących cechach osobowości. Pamiętaj, że to nie może być zmiana na jedno spotkanie, a potem z powrotem pokażesz swoje złe oblicze. Musisz sam chcieć tej zmiany i musisz ciężko na to pracować. Jeśli tego nie dokonasz to po dwóch spotkaniach, ona zorientuje się, że nic się nie zmieniło i znów odejdzie… tym razem być może już na zawsze!

⇒ Odezwij się, nie czekaj aż możliwość spotkania spadnie Ci z nieba

Czas mija nieubłaganie i  przychodzi ten moment, kiedy w końcu musisz zbliżyć się do swojej byłej dziewczyny. Istnieje kilka dobrych pomysłów, aby osiągnąć ten cel. W razie problemów z wyznaczonym planem zawsze możesz wykorzystać więcej niż jeden pomysł.

  • Dzwonisz do eks i proponujesz spotkanie – nie zostawiła u Ciebie jakiś prywatnych rzeczy? Może zechcesz jej oddać? Albo zaproś ją na koleżeńską kawę. Zadeklaruj również, że masz tylko dobre intencji i nie chcesz się kłócić.
  • Przeglądaj media i wydarzenia – spójrz, co dzieje się z Twoją eks w sieci. Może jutro wybiera się na otwarcie nowej pizzerii w okolicy? Pojawiasz się oczywiście przypadkiem i spontanicznie zaprosisz ją do skosztowania owocowego smoothie.
  • Wspomóż się znajomymi – może macie jeszcze jakichś wspólnych znajomych, którzy chętnie zobaczyliby Was razem? Zadzwoń do nich. Podpytaj o swoją szansę i poproś o jakąś złotą radę.
  • Serenada pod balkonem – a czemu by nie! Romantyzm zawsze jest w cenie. Jednak wczuj się trochę głębiej w ten pomysł. Przecież trochę już znasz swoją byłą i wiesz, co mogłoby się jej spodobać. Płatki róż rozsypane przed jej domem… piosenka napisana przez Ciebie… a może po prostu pizza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *