Jak sprawić aby dziewczyna była zazdrosna?

Część kobiet wręcz uwielbia walczyć z mężczyznami o dominację. Prawda jest jednak taka, że jeśli całkowicie poddamy się wybrance swojego serca, to uzna ona, że wygrała z nami swoją walkę. Czym skutkuje taka sytuacja? Po prostu przestaniemy być dla niej atrakcyjni. Jak temu zapobiegać? Co zrobić, aby dziewczyna była zazdrosna?

Jak odzyskać dziewczynę: https://nicstraconego.pl/

Relacja z inną kobietą

Na samym początku należy pomyśleć nad tym, na jak duże ryzyko jesteśmy w stanie sobie poradzić. Niekiedy wystarczy pomoc koleżance z pracy, która oparta będzie jedynie na kontaktach telefonicznych. Możemy również zupełnie przypadkowo odnowić kontakt z naszą dawną miłością na portalu społecznościowym. Jedyne, do czego dążymy, to pokazanie swojej kobiecie, że jesteśmy w stanie zainteresować także inne panie. To, jak bliska będzie ta relacja, jest zależne tylko i wyłącznie od nas. Kiedy nasza dziewczyna będzie zazdrosna, należy tłumaczyć się słowami, że „to tylko koleżanka”. Nie ma co się oszukiwać, takie działania najprawdopodobniej doprowadzą do awantury, jednak kiedy po burzy wyjdzie tęcza, wszystko wróci do normy.

Komplementowanie kogoś, za kim nie przepada nasza dziewczyna

Każdy z nas wie, że jakakolwiek inna kobieta działa na naszą partnerkę jak przysłowiowa płachta na byka. W bardzo prosty sposób możemy to wykorzystać. Kiedy następny raz dojdzie do spotkania z taką osobę, możemy powiedzieć jej, że bardzo ładnie wygląda. Po powrocie do domu z pewnością czeka nas rozmowa z naszą dziewczyną. Do wyboru będziemy mieli dwie możliwości. Możemy powiedzieć, że zrobiliśmy to tylko i wyłącznie z czystej grzeczności lub, że ta kobieta naprawdę ładnie wyglądała.

Zwracanie uwagi na kobiety na ulicy

Nie ma co się oszukiwać, każdy mężczyzna wielokrotnie hamował się przed komentarzem wyglądu pięknej kobiety, koło której właśnie przeszedł na ulicy. Z pewnością rozpoczęcie komentowanie cudownych pań wzbudzi wiele zazdrości u naszej partnerki. Nie powinniśmy jednak przesadzać z naszymi tekstami. W przeciwnym razie nasza kobieta może nas nawet spoliczkować na oczach wielu przechodniów. Zawsze jest jednak proste wyjście z takiej sytuacji. Gdy nasze dziewczyna się zdenerwuje, możemy powiedzieć, że to tylko zwykły żart.

Flirt z najlepszą przyjaciółką

Jeśli wyżej wymienione sposoby nas zawiodły, czas na naprawdę ciężką artylerię. Przy pierwszej możliwej okazji zacznijmy flirtować z najlepszą przyjaciółką naszej kobiety. Bardzo często odbieramy telefon naszej dziewczyny, może wtedy zamiast zwykłego „Nie ma problem, zaraz ci ją dam”, powiemy „Cześć, jak tam u ciebie?”. Miła rozmowa telefoniczna to nic wielkiego, a może stanowić świetny wstęp do następnego spotkanie. Na następne spotkanie na piwo, czy w czasie imprezy powinniśmy mieć już przygotowane kilka żartów oraz tematów, dzięki którym będziemy w stanie, choć na chwilę, wprawić przyjaciółkę naszej kobiety w dobry nastrój. Dokładnie tak samo, jak w wyżej wymienionych sposobach nie powinniśmy jednak przesadzać, gdyż takie działanie może wywołać naprawdę negatywne skutki.

Spędzanie czasu z innymi kobietami

Nie musimy od razu obdarzać innych kobiet bliskim uczuciem, jednak wrażenie zaangażowanego jest jak najbardziej wskazane. Dlaczego? Czas, jaki spędzamy z innymi paniami, nasza dziewczyna odbierze, jako swoistego rodzaju inwestycję w potencjalny związek. A przecież nie ma nic złego w pomocy w czasie naprawiania zlewu, czy wyjściu na piwo. Powinniśmy jednak bardzo dokładnie obserwować reakcję naszej kobiety. Jeśli przesadzimy, to bardzo ją zranimy, a tego nikt z nas nie chce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *