Tylko Ciebie chcę – książka vs film

Tylko Ciebie chcę – film online

Wielu z nas uwielbia oglądać filmy online, tym razem porozmawiamy o niesamowitym filmie z 2012 roku, którego reżyserem jest sam Fernando González Molina. Kolejny epizod sensacyjnego Trzy metry nad niebem, czyli Tylko Ciebie chcę – kontynuacja tego niesamowitego dzieła.

Film mówi nam o powrocie Hache do Barcelony, gdzie spotyka Babi. Uczucie jednak nadal pozostało bez zmian – nadal jest bardzo silne i trwałe. Wszystko właściwie poza tym się zmieniło. Film cały czas trzyma nas w napięciu z uwagi na to, że pojawia się kolejna osoba – Gin. Czy to jednak pozwoli na zmianę uczuć? Zweryfikujcie sami oglądając film. Więcej informacji na temat filmu znajdziesz na: https://trzyrazyty.pl/tylko-ciebie-chce-2012/

Książka Tylko Ciebie chcę

Film został nagrany na podstawie dzieła Fredrico Moccia, który jest autorem książki Tylko Ciebie chcę. W przypadku książki tak samo jak z filmem – niesamowicie wciąga czytelnika. Moccia to wspaniały twórca, który wie w jaki sposób zaciekawić czytelnika i sprawić, że do ostatniej strony książki będzie z zaciekawieniem ją czytał. Ta niesamowita umiejętność i doświadczenie sprawia właśnie, że dzieła tego autora są tak cenione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *